Thegrandmira Hotel | Organizasyon
The Grand Mira Business Hotel Yukarı Mh. Üsküdar Caddesi Saraylı Sokak No 3 Kartal / İstanbul 0216 488 64 72 0537 525 57 79

ANADOLU YAKASI DÜĞÜN ORGANİZASYONU-KARTAL-NİŞAN ORGANİZASYONU

Hayalinizdeki Düğün-Nişan-Kına-Kutlama Organizasyonu : The Grand Mira Business Hotel 'de

En mutlu gününüzü İstanbul Deniz manzaralı otelimizde geçirmek istemez misiniz? Kartal Adalar manzarası eşliğnde düğün pastanızı kesebilir, nişanlınızla ilk dansınızı yapabilir, ya da özel kutlamalarnızı gerçekleştirebilirsiniz. Nikah seremoninizi İstanbul Deniz Manzarası eşliğinde gerçekleştirmeniz için : The Grant Mira Hotel de yerinizi ayırtın. Yüksek konfordo ve konuklarınızı hayran bırakacak bir organizasyon için bizi aramanız yeterli.


En iyi Anadolu yakası oteli olan The Grand Mira Business Hotel İstanbul’un ve Anadolu yakasının merkezindeki oteldir. Konumu itibari ile gerek İsatnbul dışından gelecek davetlileriniz gerekse ,istanbul içinden gelecekler için stratejik bir yerde bululunmaktadır. Sabiha Gökçen’e yakın otele   ulaşım çok kolay. Otele Kartal metrosu, YHT Yüksek Hızlı Tren, İDO Deniz Otobüsleri ve Marmaray ile kolayca ulaşabilirsiniz. Konaklamanın yanı sıra deniz manzaralı nikah seremonisi, düğün organizasyonları, nişan organizasyonları ve kına organizasyonlarıyla otelimiz de firma toplantılarının yapılabileceği 3 farklı tipte toplantı salonu bulunmaktadır.