The Grand Mira Business Hotel Yukarı Mh. Üsküdar Caddesi Saraylı Sokak No 3 Kartal / İstanbul 0216 488 64 72

Deniz Manzaralı Nikah Seremonisi Kişi başı 40 TL .
(Min. 250 Kişi Pax.)

Kokteyl, Nikah Memuru, Tiffany Sandalye Süslemesi...
Unutulmaz bir başlangıç için The Grand Mira Business Hotel'de Sizlerle!

Aşağıdaki formu doldurun sizi arayalım bilgi verelim.

Hayalinizdeki Düğün-Nişan-Kına-Kutlama Organizasyonu : The Grand Mira Business Hotel 'de

En mutlu gününüzü İstanbul Deniz manzaralı otelimizde geçirmek istemez misiniz? Birbirinden farklı ve zevkinize uygun seçeceğiniz konsepte Kartal Adalar manzarası eşliğnde düğün pastanızı kesebilir, nişanlınızla ilk dansınızı yapabilir, ya da özel kutlamalarnızı gerçekleştirebilirsiniz. Nikah seremoninizi Adalar Manzarası eşliğinde gerçekleştirmeniz için : The Grant Mira Hotel de yerinizi ayırtın. Yüksek konfordo ve konuklarınızı hayran bırakacak şaşlı bir organizasyon için bizi aramanız yeterli.


En iyi Anadolu yakası oteli olan The Grand Mira Business Hotel İstanbul’un ve Anadolu yakasının merkezindeki oteldir. Konumu itibari ile gerek İsatnbul dışından gelecek davetlileriniz gerekse ,istanbul içinden gelecekler için stratejik bir yerde bululunmaktadır. Sabiha Gökçen’e yakın otel  olan The Grand Mira  Kartal metrosuna da yakın, deniz manzaralı,  otele ulaşım çok kolay. Konaklamanın yanı sıra deniz manzaralı nikah seremonisi, düğün organizasyonları, nişan organizasyonları ve kına organizasyonlarıyla otelimiz de firma toplantılarının yapılabileceği 3 farklı tipte toplantı salonuna sahiptir. 

Kartal düğün organizasyonu Kartal nişan organizasyonunuzu, kartal nikah organizasyonunuzu, kartal kına organizasyonunuzu: istediğiniz organizyonu tek telefon ile yapabilirsiniz.

Whatsapp